Nawigacja

 • W najbliższą niedzielę, 21 STYCZNIA 2018r. zapraszamy serdecznie na Mszę św. wspólnoty szkolnej.

  Tradycyjnie spotykamy się o godz. 10.00 w holu szkoły.

  Po Mszy św. zapraszamy na wspólne kolędowanie przygotowane przez Rodziców naszej szkoły, będzie to także okazja do przełamania się opłatkiem i złożenia sobie życzeń.

  Rada Rodziców zaprasza na niedzielną kawę do Cafe Rodzic.

  Zapraszamy!!!

   

   

   

   

 • Miło nam poinformować, że Zofia Karolak, uczennica III klasy naszego gimnazjum, dostała się do etapu rejonowego licealnej Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Zosi najserdeczniej gratulujemy i mocno trzymamy kciuki.

 • Dnia 15 stycznia odbyło się w naszej szkole I Spotkanie Kolędowe dla Seniorów i Wspólnoty Bure Misie zorganizowane przez Szkolny Klub Wolontariatu Calasanz. Nasi Wolontariusze przygotowali koncert kolęd, a dzieci z klasy 2a SP pod kierunkiem p. Wandy Śpikowskiej przygotowały Jasełka, w których Trzej Królowie mówili w językach obcych. Po występach przyszedł czas na wspólne śpiewanie kolęd, rozmowy i poczęstunek. Wieczór upłynął w rodzinnej i świątecznej atmosferze.  


   

 • 13.01 (sobota) o godzinie 9:30 serdecznie zapraszamy na rodzinne zajęcia sportowe:
  - zumba dla mam z córkami (mała sala gimnastyczna)
  - piłka nożna dla tatusiów z synami (sala gimnastyczna)
  Na spotkanie możecie kochani zaprosić także swoich znajomych z dziećmi oraz sąsiadów- szczególnie zapraszamy więcej Pań na zumbę- mamy świetną instruktorkę:)
  Obowiązuje strój sportowy!
  Serdecznie zapraszamy
  Zespół CKC

 • Na prośbę Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Poznaniu, przekazujemy informacje przygotowane w ramach Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy (OPZG) i w ramach akcji „Zaszczep się wiedzą” 

  - bajka dla dzieci pt. „Przygody dzielnego niedźwiadka Szczepana”, powstała w ramach kampanii „Zaszczep się wiedzą” - dostępna pod adresem: http://zaszczepsiewiedza.pl/bajka-dla-dzieci/

  Więcej informacji na stronie Ogólnopolskiego Programu Zwalczania Grypy
  www.opzg.pl oraz na stronie akcji społecznej „Zaszczep się wiedzą” www.zaszczepsiewiedza.pl    

 • Z radością informujemy o sukcesie naszego ucznia Stanisława Lisieckiego z kl. I b SP, który zdobył tytuł Laureata w Konkursie Plastycznym FarBoBajanie.

  GRATULUJEMY!!!

 • Poznański Orszak Trzech Króli to wydarzenie, które na stałe wpisało się w tradycję kulturalną naszego miasta. W przygotowanie widowiska angażuje się także nasza szkoła. Orszak wyruszy 6 stycznia 2018r., o godz. 12:00 z Placu Wolności, a scena finałowa - pokłon Trzech Króli, będzie miała miejsce na Starym Rynku. Od godz. 11:00 wolontariusze rozdawać będą korony i śpiewniki, które będzie można zabrać do domu, by wspólnie z rodzinami, poprzez kolędowanie świętować narodzenie Jezusa. Po zakończeniu, o godz. 13.45 w Poznańskiej Farze, dla uczestników Orszaku zostanie odprawiona Msza Święta.

 • W dniu 6 stycznia 2018r. zapraszamy na doroczny opłatek absolwentów. 

  Spotkanie rozpoczniemy o godz. 17.00 w szkolnym klubie SKRZYNKA

  Zapraszamy

 • ...Był samotny z tym swoim zdumieniem pośród istot, które się nie zdumiewały — wystarczyło im istnieć i przemijać. Człowiek przemijał wraz z nimi na fali zdumień. Zdumiewając się, wciąż się wyłaniał z tej fali, która go unosiła, jakby mówiąc wszystkiemu wokoło: zatrzymaj się! — masz we Mnie przystań, we Mnie jest miejsce spotkania z Przedwiecznym Słowem — zatrzymaj się!...

  Jan Paweł II - Tryptyk Rzymski

  wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom,

  naszym przyjaciołom, gościom i dobroczyńcom

 

 

Poniedziałek 22.01.2018

Aktualności

Kontakt

 • Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu
  os. Jana III Sobieskiego 114
  60-688 Poznań
 • tel. 61 823 40 41
  fax. 61 823 40 41

Nasi Partnerzy