Nawigacja

  • ZASTĘPSTWA NA 22.09.2017 r.

    za p.D.Smoczka

    lekcje 1 i 2 – kl.2 Gim. – p. D.Szczesiak  (złączenie grup, s.213, potem - 103)
    lekcja 4 – kl.3 LO – p. E.Alexandrowicz
    lekcje 5 i 6 – kl. 3 Gim. – p. M.Barbacka  (złączenie grup, s.16A, potem - 16B)

    za p.E.Jaskólską

    lekcja 2 – kl. 3A Gim. – p.A.Witczak – Noj
    lekcja 7 – kl. 3C Gim. – p.J.Roszak

    za p.E.Sidor-Banaszek

    lekcja 3– kl.1B LO – p.M.Narożańska

  • ZASTĘPSTWA NA 21.09.2017 r.

    za p.P.Grolewską

    lekcja 1 – kl.1A LO – klasa zwolniona
    lekcja 2 – kl.1A LO – p.A.Erbert
    lekcja 5 – kl.3B Gim. – p.M.Łopatkiewicz
    lekcja 6 – kl.3A Gim. – p.M.Łopatkiewicz
    lekcja 7 – kl.1B LO – p.A.Witkowski
    lekcja 8 – kl.2A LO – p. U.Bubolc
    lekcja 9 – kl. 2C LO – klasa zwolniona

    za p.D.Smoczka

    lekcje 3 i 4 – kl.3 Gim. – p. P.Pędzisz  (złączenie grup, s.218, potem  213)
    lekcja 6 – kl.1 LO – p. P.Wójcik (złączenie grup, s. 16B)

    za p.E.Jaskólską

    lekcja 5 – kl. 3C Gim. – p.A.Witczak - Noj

    za p.E.Sidor-Banaszek

    lekcje 1 i 2 – kl.1B LO – p.M.Cichoń

    za p.T.Pudłowską

    lekcja 2 – kl.2 LO  – o. G.Misiura
    lekcja 3 – kl.1 LO  –  biblioteka
    lekcja 4 – kl.1 LO  – o. G.Misiura
    lekcja 5 – kl.3 LO  – o. G.Misiura

    za o.B.Smoczyka

    lekcja 1 – kl.0  – p.K.Więckowska i p.M.Gajtkowska (edukacja przedszkolna)
    lekcja 2 – kl.1b – p.B.Bajer (edukacja wczesnoszkolna)

  • ZASTĘPSTWA NA 20.09.2017 r.

    za p.B.Bajer

    lekcja 1 – kl.1b – p.E.Neubauer
    lekcja 2 – kl.1b – p.D.Janowska
    lekcja 3 – kl.1b – p.K.Więckowska

    za p.A.Popendę

    lekcja 4 – kl.6b – M.Markowska (matematyka)

    za p.P.Grolewską

    lekcja 3 – kl.3A Gim.– p. G.Gulczyńska
    lekcja 9 – kl. 2C LO – p.U.Bubolc

    za p.I.Baturę

    lekcja 2 – kl.7c – p.M.Chowaniak (matematyka)
    lekcja 3 – kl.2A LO– p.M.Stawarz
    lekcja 5 – kl.7a – p.J.Kalinowska-Kuchno (j.angielski)
    lekcja 7 – kl.3 LO – p.I.Przybył (matematyka)

    za p.D.Smoczka

    lekcje 4 i 5 – kl.1 LO – p. A.Bajkowska  (złączenie grup, s.16A)
    lekcja 6 – kl.3 LO – p. P.Pędzisz (złączenie grup, s. 16A)

    za p.E.Jaskólską

    lekcja 1 – kl. 3 A Gim. – p. A.Jarosz
    lekcje 5 i 6– kl. 3C Gim. – p.S.Janura

    za p.E.Sidor-Banaszek

    lekcje 1 i 2 – kl.1B LO – p.M.Cichoń

    za o.B.Smoczyka

    lekcja 2 – kl.2b  – o. A.Swat
    lekcja 3 – kl.0a – o. D.Lorenc
    lekcja 4 – kl.1a – o. D.Lorenc

  • ZASTĘPSTWA NA 19.09.2017 r.

    za p.P.Grolewską

    lekcje 2 i 3 – kl. 3A Gim. – p.M.Łopatkiewicz
    lekcja 4 – kl.1A LO – p. D.Naskręt
    lekcja 5– kl. 1C LO – p. D.Naskręt
    lekcja 6 – kl. 1B LO – p.U.Bubolc
    lekcja 7 – kl.3B Gim. – klasa zwolniona
    lekcja 9 – kl. 2C LO – klasa zwolniona

    za p.P.Malinowskiego

    lekcja 5 – kl. 6a  – p.M.Chowaniak (matematyka)
    lekcja 6 – kl. 1C LO  – p.A.Stachowiak

    za p.D.Smoczka

    lekcje 5 i 6 – kl.3 LO – p. E.Alexandrowicz
    lekcja 7 – kl.2 Gim. – p. D.Szczesiak (złączenie grup, s.213)

    za p.E.Jaskólską

    lekcja 7 – kl. 3C Gim. – p.A.Witczak – Noj
    lekcja 8 – kl. 3A Gim. – p.A.Witczak – Noj

    za o.B.Smoczyka

    lekcja 3 – kl.1a  – o.D.Lorenc
    lekcja 4 – kl.0b – o. D.Lorenc

  • Zebranie Rady Rodziców

    Zebranie Sprawozdawczo -Wyborcze Rady Rodziców odbędzie się dnia 26 września 2017 o godz. 18.00 w świetlicy szkolnej.

  • Aktualizacja danych

    Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
  • ZASTĘPSTWA NA 18.09.2017 r.

    za p.P.Grolewska

    lekcja 1 – kl. 2 A LO – klasa zwolniona
    lekcja 5 – kl.1B LO – p. G.Gulczyńska
    lekcje 6 i 7 – kl.3B Gim. – p. D.Naskręt
    lekcje 8 i 9 – kl.2B LO – klasa zwolniona

    za p.P.Pędzisz

    lekcja 1 – kl.2 Gim. – p. M.Barbacka (złączenie grup, s. 213)
    lekcja 2 – kl.2 Gim. – p. M.Barbacka (złączenie grup, s. 104)
    lekcja 3 – kl. 1 LO – p. E.Alexandrowicz(złączenie grup, s. 16B)
    lekcja 4 – kl.3 Gim. – p. E.Alexandrowicz (złączenie grup, s. 120)
    lekcja 5 – kl.2 LO  – p. D.Szczesiak (złączenie grup, s.221)
    lekcja 8 – kl.7c – klasa zwolniona

    za p.M.Hernes

    lekcja 8 – kl.7c – klasa zwolniona

    za p.D.Smoczka

    lekcja 1 – kl.2 Gim. – p. A.Bajkowska (złączenie grup, s.17A)
    lekcja 2 – kl.2 Gim. – p. A.Bajkowska (złączenie grup, s.17A)
    lekcja 3 – kl. 1 LO – A.Bajkowska (złączenie grup, s.16A)
    lekcja 4 – kl.3 Gim. – p. D.Szczesiak (złączenie grup, s.101)

    za p.P.Wójcika

    lekcja 3 – kl. 1 LO – p. E.Alexandrowicz (złączenie grup, s. 16B)
    lekcja 5 – kl.2 LO  – p. E.Alexandrowicz (złączenie grup, s. 124)

    za p.U.Bubolc

    lekcje 7 i 8 – kl. 2B Gim. – klasa zwolniona

    za p.E.Jaskólską

    lekcje 1 i 2 – kl. 3A Gim. – p.A.Witczak – Noj

    za o.B.Smoczyka

    lekcja 3 – kl.2 b – D.Janowska (edukacja wczesnoszkolna)
    lekcja 4 – kl.1 b – o.A.Swat

  • Msza św. Wspólnoty szkolnej.

    W najbliższą niedzielę 17 WRZEŚNIA 2017r. serdecznie zapraszamy na pierwszą w tym roku szkolnym Mszę św. wspólnoty szkolnej.

    Tradycyjnie spotykamy się o godz. 10.00 w holu szkoły.

    Zapraszamy!!!

     

     

     

     

  • Zebrania z rodzicami

    W najbliższy wtorek 12.09. i środę 13.09. zapraszamy na zebraniaz rodzicami według następującego planu.

    WTOREK - Szkoła Podstawowa

    kl. 0 - 3 - według godziny ustalonej z wychowawcą

    godz. 18.00 - spotkanie wspólne w holu szkoły

    godz. 18.45 - kl. IV - VII - spotkanie z wychowawcami w klasach

    ŚRODA - Gimnazjum i Liceum

    godz. 18.00 - spotkanie wspólne w holu szkoły

    Po spotkaniu ogólnym spotkanie dla Rodziców uczniów kl. III Gim. w holu szkoły.

    Po spotkaniach w holu - spotkanie dla Rodziców uczniów kl. III LO w świetlicy.

    godz. 18. 45 - spotkanie z wychowawcami w klasach

    Tradycyjnie prosimy zmotoryzowanych o parkowanie samochodów na terenie szkoły od strony ulicy Stróżyńskiego.

  • Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

    Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018:

    4 WRZEŚNIA 2017R.

    SZKOŁA PODSTAWOWA (kl. 0 - VII)

    godz. 9.30 - Uroczysta Msza św. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

    po Mszy św. spotkanie z wychowawcami w klasach, w szkole.

    GIMNAZJUM I LICEUM

    godz. 11.00 - Uroczysta Msza św. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

    po Mszy św. spotkanie z wychowawcami w klasach, w szkole.

     

    ZAPRASZAMY

  • Funkcjonowanie szkoły w czasie wakacji letnich

    Informujemy, że sekretariat szkoły w czasie wakacji letnich będzie czynny:

    od 26.06. do 30.06. - w godz. 7.30 - 15.30

    od 03.07. do 21.07. - w godz. 9.00 - 13.00

    od 24.07. do 28.07. - w godz. 9.00 -13.00

    od 31.07. do 04.08. - w godz. 9.00 - 13.00

    od 07.08. do 22.08. - sekretariat nieczynny

    od. 23.08 do 31.08 - w godz. 9.00 - 15.00

  • Obóz integracyjny dla uczniów kl. I LO

    Witajcie drodzy Kandydaci do naszego pijarskiego LO! Cieszymy się, że wybieracie naszą Szkołę i że decydujecie się na tę trzyletnią, wspaniałą przygodę. Aby ją dobrze rozpocząć wyjedziemy na OBÓZ INTEGRACYJNY, na blogu http://oi2017mikoszewo.blogspot.com/ znajdziecie wszystkie potrzebne i bieżące informacje. ZAPRASZAMY

  • Odbiór wyników egzaminu maturalnego

    Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego zapraszamy po odbiów wyników egzaminu maturalnego, w najbliższy piątek, 30 czerwca według następującego porządku:

    kl. III A LO - godz. 10.00

    kl. III B LO - godz. 10.30

    kl. III C LO - godz. 11.00

    Odbiór zaświadczeń w sali konferencyjnej.

  • Spotkanie dla rodziców uczniów kl. 7 c.

    Rodziców uczniów klasy 7 c Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół Zakonu Pijarów, zapraszamy na spotkanie informacyjne dnia 26 czerwca o godz.17:30. Zapraszamy

  • Spotkanie dla rodziców uczniów kl. "0"

    Rodziców dzieci, które w roku szkolnym 2017/18 będą uczęszczały do oddziału przedszkolnego przy Zespole Szkół Zakonu Pijarów, zapraszamy na spotkanie informacyjne dnia 26 czerwca o godz.17:00.

  • Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2016/2017

    UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

    GIMNAZJUM I LICEUM

    GODZ. 8.00 - Zakończenie roku szkolnego dla kl. I - III Gim.

    GODZ. 9.00 - MSZA ŚW. w SANKTUARIUM dla GIM i LO

    GODZ. 10.00 - Zakończenie roku szkolnego dla kl. I - II LO

    SZKOŁA PODSTAWOWA

    GODZ. 9.30 - Zakończenie roku szkolnego dla kl. IV - VI SP

    GODZ. 11.00 - MSZA ŚW.  w SANKTUARIUM dla kl. 0 - VI SP

    GODZ. 11.45 - Zakończenie roku szkolnego dla kl. 0 - III SP

  • Pijarzy pod żaglami 2017 - informacje

    Kilka informacji dotyczących wyjazdu:
    Wyjazd - sobota, 24.06. tj. sobota godzina 10:00 na peronie (właściwy peron proszę odnaleźć na tablicy odjazdów), odjazd pociągu 10:42 (pociąg TLK MAMRY).

    Powrót - sobota, 01.07. ok. godziny 17:44 jesteśmy w Poznaniu. Prosimy o odebranie dzieci z dworca kolejowego - peronu.

    Prosimy o dostarczenie wypełnionych Kart Kwalifikacyjnych, można ją jeszcze odebrać w sekretariacie szkoły lub pobrać z internetu. (kartę wypełniają rodzice lub opiekunowie prawni, nie jest wymagane wypełnieniekarty przez lekarza czy pielęgniarkę)

    Obowiązkowo każdy musi posiadać legitymację szkolną - ważną!!!
     

    Prosimy o dokonanie pozostałej wpłaty do piątku 23.06.

    Przypominamy o:
    - pakujemy się w miekkie torby sportowe lub plecaki (bez stelaża)
    - 100zł na kaucję (zwrotną) + drobne na sanitariaty i kieszonkowe dla siebie
    - stroje kąpielowe, klapki (sprzęt do pływania)
    - buty antypoślizgowe
    - czapka od słońca i cieplejsza na chłodne i wietrzne dni, okulary przeciwsłoneczne
    - kremy z filtrem UV
    - rzeczy na ciepłe i chłodniejsze dni
    - coś przeciwdeszczowego

    - latarka (dla chętnych)

    - śpiwór!!!

    - można zabrać kamerę typu GoPro (organizatorzy nie ponoszą odpwoeidzialności za ten sprzęt)


    Na wszelkie pytania odpowiem pod nr 601-735-069

    Serdecznie pozdrawiam
    Artur Witkowski

  • Sukcesy historyczne

    W dniach od 1 do 3 czerwca 2017 roku uczniowie naszej szkoły Paweł Kociucki klasa 6 B i Hiacynta Bielecka klasa 3 a gimnazjum reprezentowali naszą społeczność pijarską oraz województwo wielkopolskie w XXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego i X Olimpiady Tematycznej im. mjr. Marka Gajewskiego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. Etap centralny rozgrywany był w Warszawie a jego zwieńczeniem była uroczysta gala w Sali Musztry Szkoły Podchorążych w Łazienkach Królewskich, podczas której zarówno Hiacynta jak i Paweł otrzymali tytuł laureata etapu centralnego. Serdecznie gratulujemy tego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów.

  • Aktualizacja danych

    Dane z programu Zastępstwa zostały zaktualizowane
strona:

Wiadomości

Kontakt

  • Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu
    os. Jana III Sobieskiego 114
  • tel. 61 823 40 41
    fax. 61 823 40 41

Nasi Partnerzy