Nawigacja

ŚWIETLICA

Aktualności

Dzień dobry,
informacje na bieżący tydzień:

1. funkcjonowanie świetlicy w tym tygodniu:
- od poniedziałku do czwartku od godziny 7-17
- w piątek świetlica czynna tylko z rana od godziny 7 do 10 (do momentu wyjścia dzieci na Mszę świętą do sanktuarium)- popołudniu świetlica nieczynna z racji udziału nauczycieli w radzie pedagogicznej na zakończenie roku szkolnego.

2. Do najbliższego czwartku bardzo proszę zabrać pozostawione przez dzieci ubrania w kąciku rzeczy znalezionych- po tym terminie pozostawione ubrania zostaną spakowane do worków i wrzucone do kontenerów dla potrzebujących.

3. I tak na koniec...w imieniu całego zespołu wychowawców naszej świetlicy składam na Państwa ręce serdeczne podziękowanie za współpracę w kończącym się roku szkolnym. Dziękuję za Państwa gotowe ręce i otwarte serca do pomocy przy okazji rożnych zbiórek, akcji i pomysłów, które dzięki Państwu mogliśmy realizować. Dziękuję za wszystkie przyniesione materiały plastyczne, słodycze, napoje, gry planszowe i wiele innych- nie sposób wymienić wszystkiego.
Dziękuję za dobre słowo, merytoryczne uwagi i sugestie, za wsparcie duchowe, ale przede wszystkim dziękuję za to, że zawsze jako świetlica mogliśmy i możemy na Państwa liczyć. Mam nadzieję i głęboko w to wierzę, iż w przyszłym roku szkolnym nasza współpraca będzie równie owocna co w tym mijającym. 
Na nadchodzące wakacje życzę Państwu mocy wrażeń, szalonych, lecz bezpiecznych przygód oraz zwyczajnie odpoczynku i wytchnienia w gronie najbliższych.
Z Panem Bogiem!
Wychowawcy świetlicy

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu
    os. Jana III Sobieskiego 114
    60-688 Poznań
  • tel. 61 823 40 41
    fax. 61 823 40 41

Nasi Partnerzy