Nawigacja

ŚWIETLICA

Aktualności

Dzień dobry,
1. W czasie adwentu od godziny 7-8 świetlica jest w sali nr 1 dla dzieci, które nie idą na szkolne roraty. Bardzo prozę o pomoc przy ustawianiu stołów po skończonych roratach.

2. Przypominam, że nadal trwa zbiórka darów dla sióstr Urszulanek, które prowadzą jadłodajnie dla osób bezdomnych- chcemy wesprzeć siostry naszą pomocą przy organizacji świat dla osób biednych. Dziękuję za już otrzymane dary.

3. Trwają zapisy na ferie w mieście 2019- deklaracje są dostępne w świetlicy. Bardzo proszę dokładnie wypełnić formularz oraz dokonać jednocześnie wpłaty u mnie lub u p. Beaty Bajer. Szczegółowe informacje wysłałem Państwu w osobnej wiadomości tydzień temu.

4. Do piątku 14.12 czekamy na wykonane przez dzieci ozdoby bożonarodzeniowe w ramach naszego konkursu. Zachęcamy do licznego udziału!

5. Przypominam, iż w świetlicy znajduję się dozownik do dezynfekcji rąk- zachęcam do częstego odświeżania rąk przez dzieci- warto o tym przypomnieć w domu.

6. W ostatnim czasie zauważyliśmy, że na potęgę jest marnowane przez dzieci jedzenie - zwłaszcza obiady. Często jest tak, że dzieci spróbują obiad i następnie wędruje on prawie w całości do kosza. Znajdujemy także śniadania w wc, koszach na śmieci- często to są całe kanapki. Warto o rozmowę z dziećmi na ten temat w domu.

7. Bardzo proszę mieć świadomość tego na jakie kółka i w który dzień chodzą Państwa dzieci- zdarzają się sytuację, że szukamy dziecka, które jest na basenie...

8. Każdego dnia wychodzimy na dwór- tylko w przypadku złej pogody zostajemy w środku. Proszę o ciepły strój dla dzieci (czapka, szal).

9. Chętne osoby do końca tygodnia mogą przynieść do świetlicy kartki świąteczne- gotowe lub własnoręcznie zrobione- w przyszłym tygodniu będziemy je wysyłać do innych świetlic, z którymi korespondujemy.

10. Bardzo serdecznie dziękuję za przyniesione do świetlicy artykuły spożywcze, kartki a4 oraz za książki o dinozaurach i zabawki. Dziękuję również za przyniesione jakiś czas temu długopisy w dużej ilości:)

Dobrego tygodnia!
Krzysztof Juchacz

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu
    os. Jana III Sobieskiego 114
    60-688 Poznań
  • tel. 61 823 40 41
    fax. 61 823 40 41

Nasi Partnerzy