Nawigacja

ŚWIETLICA

Aktualności

Dzień dobry,
informacje na bieżący tydzień:
1. We wtorek 06.11 chętnych rodziców zapraszam na konsultacje świetlicowe od godziny 14:00-16:30 (świetlica) oraz od godziny 16:30 do 17:15 (sala nr 3)

2. Bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się w pomoc dla pewnej rodziny w trudnej sytuacji życiowej- zebraliśmy bardzo dużo produktów spożywczych, słodyczy oraz odzieży. Dziękuję również za złożoną cegiełkę materialną. W najbliższych dniach wszystkie dary zostaną przekazane tej rodzinie.

3. W czasie wtorkowych zebrań/konsultacji zapraszam, aby zejść do kącika rzeczy znalezionych i zabrać pozostawiane ubrania swoich dzieci.

4. Zachęcam do udziału w konkursie plastycznym Pomidorek czy szczypiorek - magiczny świat wierszy Jana Brzechwy- szczegółowe informacje prześlę Państwu w osobnej wiadomości.

5. Zapraszam do udziału w warsztatach tanecznych dla rodzin z dziećmi, które odbędą się w najbliższą sobotę 10.11 w ramach naszego szkolnego Centrum Kultury Calasanz- więcej informacji wysłałem Państwu w osobnej wiadomości.

6. Chętnych rodziców proszę o przyniesienie do świetlicy białych kartek a4 (mogą być zapisane z jednej strony)

7. Oficjalne wyniki na nazwę dla naszego szkolnego sklepiku podam Państwu na początku tygodnia jak zasięgnę szczegółowych informacji od p. Ewy i p. Dorotki:)

8. Serdecznie dziękuję za dary serca na rzecz naszej świetlicy w ostatnim czasie.

9. W razie pytań i spraw bieżących dotyczących naszej świetlicy zapraszam do kontaktu w szkole (szczególnie wtorkowe konsultacje) lub przez Librusa.

Pozdrawiam
Krzysztof Juchacz

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu
    os. Jana III Sobieskiego 114
    60-688 Poznań
  • tel. 61 823 40 41
    fax. 61 823 40 41

Nasi Partnerzy