Nawigacja

ŚWIETLICA

Aktualności

Dzień dobry,
informacje na bieżący tydzień:
1. W czasie rorat od godziny 7 do 8 świetlica dla dzieci oczekujących na lekcje jest w sali nr 1.

2. W piątek 21.12 świetlica jest czynna do godziny 16.

3. Bardzo serdecznie dziękujemy za otrzymane piękne ozdoby bożonarodzeniowe, które są już wystawione na naszym kiermaszu w świetlicy. Każdą pracę symbolicznie wyceniliśmy, a dochód z kiermaszu przekażemy no dobry i szlachetny cel!

4. Do środy 19.12 można jeszcze przynosić dary dla sióstr Urszulanek- za wszystkie przyniesione do tej pory paczki bardzo serdecznie dziękujemy.

5. Bardzo proszę, aby dzieci (głównie chłopcy) w tym tygodniu nie przynosili do świetlicy swoich kart piłkarskich z albumami. Stają się one powodem wielu kłótni i sporów. Dochodzi również do kradzieży- dostajemy od Państwa takie sygnały, że dziecku ktoś ukradł kartę lub karty z plecaka. Czasem trudno jest nam zweryfikować daną sytuację- tych kart jest bardzo dużo, często się powtarzają w wielu albumach, w związku z tym bardzo proszę dostosować się do mojej prośby- myślę, że wyjdzie ona wszystkim na dobre.

6. W tym tygodniu ostatnia szansa, aby zabrać swoje ubrania z kącika rzeczy znalezionych- w czwartek pozostawione ubrania zostaną spakowane do worków.

7. Przypominam, że deklaracje na ferie zimowe 2019 są wyłożone w świetlicy- bardzo proszę w tym tygodniu przekazywać deklaracje wraz z wpłatą tylko p. Beacie Bajer (s. 2). Proszę nie zostawiać pieniędzy w świetlicy na biurku, czy w jakimś innym miejscu, aby się nic nie zagubiło. Obecnie jest w szkole wiele innych zbiórek, także w świetlicy, dlatego kwestię ferii proszę w tym tygodniu kierować do p. Beaty.

8. Do czwartku włącznie z powodu choroby będę nieobecny w szkole- sprawy świetlicowe proszę kierować do pozostałych wychowawców świetlicy, sprawy feryjne jak już pisałem do p. Beaty Bajer.

9. Bardzo serdecznie dziękuję za dary serca minionego tygodnia na rzecz naszej świetlicy!

Pozdrawiam
Krzysztof Juchacz

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu
    os. Jana III Sobieskiego 114
    60-688 Poznań
  • tel. 61 823 40 41
    fax. 61 823 40 41

Nasi Partnerzy