Nawigacja

ŚWIETLICA

Aktualności

Dzień dobry,
Informacje na najbliższy tydzień:
1. We wtorek 11.09 odbędą się zebrania z rodzicami- w razie pytań dotyczących funkcjonowania świetlicy zapraszam na swój dyżur od godziny 15-16:30 (mały pokój nauczycielski)- od godziny 16:30 będę w sali nr 3.

2. Od godziny 13 obowiązuję w naszej świetlicy podział na tzw małą i dużą świetlicę.
- klasy 1 mają swoją małą świetlicę po skończonych lekcjach w swoich salach:
*klasa 1a w sali nr 1 pod czujnym okiem p. Anny Knop
*klasa 1b w sali nr 4 pod czujnym okiem p. Ewy Korcz

- klasy 2 mają swoją małą świetlicę w sali nr 5
- klasy 3-8 zostają w dużej świetlicy

Dzięki podziałowi nie ma takiego natężenia i hałasu w dużej świetlicy- ok. godziny 14:30 dzieci schodzą się do dużej świetlicy.

3. Ostateczny termin oddania deklaracji- zapisu dziecka do świetlicy minie 12 września- bardzo proszę do tego czasu wywiązać się z tego obowiązku, jeżeli oczywiście chcecie Państwo, aby dziecko uczęszczało na zajęcia świetlicowe.

4. Wszelkie zmiany odnośnie odbioru dziecka ze świetlicy zapisujemy w dzienniczku ucznia lub przez librusa na moje konto. Bardzo proszę nie wysyłać takich informacji przez sms na nr świetlicowy, gdyż tego typu informację, muszą być potwierdzone formalnie.

5. Przypominam, że świetlica jest czynna od godziny 7 do 17- bardzo proszę o punktualny odbiór dzieci ze szkoły- w razie sytuacji awaryjnych proszę o kontakt telefoniczny na numer świetlicowy.

6. Serdecznie dziękuję tym z Państwa, którzy włączyli się już w akcję dar serca dla świetlicy- nasze pudełko zapełnia się coraz szybciej:)- akcja potrwa do końca września- zachęcam pozostałe rodziny do włączenia się w naszą zbiórkę.

7. Kto ma taką możliwość może przynieść piłę do gry w nożną- mogą być oczywiście używane, w przyzwoitym stanie:)

8. Już dziś informuję, że 20 września (czwartek) odbędzie się w naszej świetlicy (na boisku) grillowanie na zakończenie lata- można już powoli szykować kiełbaski:)- więcej szczegółów podam za tydzień.

9. Od przyszłego tygodnia pojawi się już oferta kulturalna na każdy weekend- będę Państwu przesyłał Librusem różne propozycje, czyli jak spędzić dobrze i ciekawie, a zarazem kulturalnie weekend:)- propozycje będą się pojawiać na Librusie i na stronie internetowej szkoły w zakładce świetlica zawsze w czwartki pod wieczór.

10. Na tablicy przed świetlicą pojawi się wkrótce lista z kółkami zainteresowań- bardzo proszę o wpisywanie się na listy.

11. W poprzednim roku szkolnym nasza świetlica przystąpiła do ogólnopolskiej akcji dla świetlic szkolnych pt. Świetlica pisze listy. W tym roku szkolnym również będziemy się wymieniać korespondencją z wylosowanymi świetlicami z całej Polski.

12. Zakładka świetlica na stronie szkoły będzie systematycznie aktualizowana- zachęcam do zaglądania.

13. Zapisów na basen dokonujemy w sekretariacie szkoły, a sprawy związane z obiadem proszę kierować bezpośrednio do firmy cateringowej telefonicznie/mailowo lub z paniami ze sklepiku. Wydawanie obiadów w świetlicy jest w godzinach od 12-14

Na cały nadchodzący tydzień życzę wszystkim dobrego humoru:)

Pozdrawiam
Krzysztof Juchacz

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu
    os. Jana III Sobieskiego 114
    60-688 Poznań
  • tel. 61 823 40 41
    fax. 61 823 40 41

Nasi Partnerzy