Nawigacja

ŚWIETLICA

Aktualności

Dzień dobry,
1. Przypominam o informacjach związanych z konkursami plastycznymi:
I-OGÓLNOPOLSKIM  KONKURS PLASTYCZNY GINĄCE ZAWODY
II-KAPELUSZ PANI WIOSNY
III-OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY BEZDROŻA FANTAZJI IV EDYCJA PT. W ŚWIECIE POEZJI

Informacje szczegółowe o konkursach przesłałem tydzień temu w osobnych wiadomościach- załączniki do konkursów są do pobrania w naszej świetlicy. Proszę o uważne przeczytanie regulaminów:)- zachęcamy do udziału.

2. Jak co roku na wiosnę, tak i teraz pragniemy ponowić akcję 
pt. Sprzęt sportowy dla świetlicy- przez cały marzec można przynosić sprzęt sportowy, który wykorzystamy do zabaw na boisku: piłki, paletki, skakanki itp- jeżeli macie Państwo w domu jakiś używany sprzęt w dobrym stanie, jak najbardziej można się z nami podzielić- wszystko się przyda:)

3. Zachęcamy wszystkie chętne dzieci z klas 0-8 SP do udziału w Konkursie wielkanocnym- zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie ozdoby wielkanocnej w dowolnym formacie i dowolną techniką- liczy się wasza wyobraźnia i chęci:)- czekamy na kurczaki wielkanocne, pisanki, kartki z życzeniami, palmy i inne wielkanocne ozdoby. Do pracy dołączamy przyczepioną metryczkę z imieniem i nazwiskiem oraz klasą. Na prace czekamy do 05 kwietnia. Wszystkie prace znajdą się na wielkanocnej wystawie, a najpiękniejsze zostaną nagrodzone. Zachęcam do udziału.

4. Wzorem lat ubiegłych w Wielkim Poście chcemy zrobić coś dobrego również dla innych. Od jutra będziemy chodzić po klasach i rozdawać chętnym dzieciom mini skarbonki, do których będzie można wrzucać jakieś ofiary kosztem swojego wyrzeczenia np. pieniążki za które chciałem kupić batonika wrzucę do skarbonki. Wszystkie skarbonki zbierzemy 10  kwietnia, a uzbierane ofiary przekażemy tradycyjnie siostrom Urszulankom, które w ten sposób przygotują wielkanocne śniadanie dla osób bezdomnych. 

5. Przypominam, że dzieci, które ukończyły 9 rok życia i mają pisemną zgodę rodziców mogą samodzielnie opuszczać świetlicę po zakończonych lekcjach. Młodsze dzieci nie mogą samodzielnie wracać do domu- tylko ze starszym rodzeństwem lub z opiekunami. Wszelkie zmiany odnośnie odbioru dziecka ze świetlicy notują Państwo w dzienniczkach lub na librusie na moje konto- bardzo proszę nie robić tego przez sms-y!

6. Przypominam o punktualnym odbieraniu dzieci ze świetlicy, w sytuacjach awaryjnych proszę o kontakt telefoniczny.

7. Chętne osoby proszę o przyniesienie białych kartek a4 (mogą być zapisane z jednej strony), wafli ryżowych oraz wody niegazowanej. Za zrozumienie dziękuję.

8. Przypominam, że 17 marca (niedziela) po mszy św wspólnoty szkolnej o godzinie 10 odbędzie się festyn charytatywny na sali gimnastycznej-GRAMY DLA DARKA. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach w szkole. 

9. Bardzo serdecznie dziękuję za dary serca na rzecz naszej świetlicy, ale także za każdy Państwa uśmiech i miłe słowo, które słyszymy kiedy przychodzicie po swoje dzieci do świetlicy.

Dobrego tygodnia!

Krzysztof Juchacz

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu
    os. Jana III Sobieskiego 114
    60-688 Poznań
  • tel. 61 823 40 41
    fax. 61 823 40 41

Nasi Partnerzy