Nawigacja

Nauczyciele

NAUCZYCIELE ZESPOŁU SZKÓŁ ZAKONU PIJARÓW W POZNANIU

Oddział przedszkolny

Beata Bajer

Kl. O b

Katarzyna Piotrowska Naskręt

Kl. O a

Izabela Florek Sikorska

Nauczyciel wspomagający kl O a

Paulina Duszyńska

Nauczyciel wspomagający kl. 0 b

Edukacja wczesnoszkolna

Dorota Janowska

Kl. I a

Wanda Śpikowska

Kl. I b

Ewa Neubauer

Kl. II a

Barbara Pełka

Kl. II b

Anna Piątek

Kl. III a

Sylwia Bolewska

Kl. III b

Karolina Więckowska

Asystent nauczyciela kl. I a

Marta Orczykowska

Asystent nauczyciela kl. I b

Krzysztof Juchacz

Kierownik świetlicy

Edyta Zakrzewska

Nauczyciel świetlicy

Magdalena Tomaszewska

Nauczyciel świetlicy

Dominika Michalska

Nauczyciel świetlicy

Marta Erbert

Nauczyciel świetlicy

Religia

o. Wojciech Wojda SP

Kl. II a SP, kl. 1 a,b,c Gim, Kl. 2 a,b,c, 3 a,b,c Gim

o. Arkadiusz Swat SP

Kl. 2 a,b, 3 a,b, 4 a,b, 5 a,b, 6 a,b SP

o. Grzegorz Misiura SP

Kl. 1 a,b,c, 2 a,b,c, 3 a,b,c LO

kl. Przemysław Kołacki SP

Kl. 1a,b, 2 b SP

o. Bartłomiej Smoczyk SP

Kl. 0 a,b SP

Język Polski

Joanna Kuć

Kl. 5a, 5b, 6a SP

Krystyna Przesławska

Kl. 4a, 4b, 6b SP

Ewelina Jaskólska

Kl. 1a,c G, 2 b,c G

Agnieszka Woźny Dorozińska

Joanna Roszak

Kl. 1 a,b , 2 b LO, 1 b G

Ewa Michałkiewicz Smętek

Kl. 1 c LO, 3 a, c LO, 3 c G,

Sylwia Janura Stanikowska

Kl. 2a G, 2 a, c LO, 3 b LO

Język Angielski

Hanna Mocek

Kl. 1 a,b,c G, 2 a,b,c G, 3 a,b,c G

Kl. 1 a,b,c LO, 2 a,b,c LO, 3 a,b,c LO

Małgorzata Barbacka

Kl. 4 b, 6 b SP; 1a,b,c G, 2 a,b,c G

Marlena Hernes

Kl. 1 a,b, 2 a,b, 3 a,b, 4 a,b, 5 a,b SP

Magdalena Leszczyńska

Kl. 2 b, 3 a,b, 4 a, 5 a,b SP

Daria Nycz

Kl. 0 a,b, 1 a,b, 2 a SP; 1 a,b,c G, 2 a,b,c G,   3 a,b,c G

Patrycja Pędzisz

Kl. 6 a SP; 1 a,b,c G, 2 a,b,c G, 3 a,b,c G

Anna Wawrzyniak

Kl. 1 a,b,c G, 2 a,b,c G, 3 a,b,c G

Kl. 1 a,b,c LO, 2 a,b,c LO, 3 a,b,c LO

Agnieszka Bajkowska

Kl. 1 a,b,c G, 2 a,b,c G, 3 a,b,c G

Kl. 1 a,b,c LO

Daria Szczesiak

Kl. 1 a,b,c G, 2 a,b,c G, 3 a,b,c G

Kl. 2 a,b,c LO, 3 a,b,c LO

Język Niemiecki

Ewelina Redmer

Kl. 4 a SP,

Kl. 1 a,b,c G, 2 a,b,c G, 3 a,b,c G

Kl. 2 a,b,c LO, 3 a,b,c LO

Monika Koralewska Jebara

Kl. 4 b, 6 a SP;

Kl. 1 a,b,c G, 2 a,b,c G, 3 a,b,c G

Kl. 1 a,b,c LO, 2 a,b,c LO

Marcin Malka

Kl. 5 a,b, 6 b SP;

Kl. 1 a,b,c G, 2 a,b,c G, 3 a,b,c G

Kl. 1 a,b,c LO, 3 a,b,c LO

Język Hiszpański

Joanna Zielke

Kl. 5 a, 6 a SP;

Kl. 1 a,b,c G, 2 a,b,c G, 3 a,b,c G

Kl. 2 a,b,c LO, 3 a,b,c LO

Karolina Witkowska

Kl. 4 b, 6 b SP;

Kl. 1 a,b,c G, 2 a,b,c G, 3 a,b,c G

Kl. 1 a,b,c LO, 2 a,b,c LO

Lorena Kowalczyk

Kl. 4 a, 5 b, 6 b SP;

Kl. 1 a,b,c G, 2 a,b,c G, 3 a,b,c G

Kl. 1 a,b,c LO, 3 a,b,c LO

Język Francuski

Elżbieta Jackowska

Kl. 1,2,3 G; 2,3 LO

Język Włoski

Agata Grabska Saniuk

Kl. 1 LO

Historia

Krystyna Kaszczyk

Kl. 3 a,b,c G; 2a,c LO, 3b LO

Anna Stachowiak

Kl. 1 a,b,c G; 1b,c LO

Piotr Malinowski

Kl. 4 a,b, 5 a,b, 6 a,b SP; 2 a,b,c G

Wojciech Biernacik

Kl. 1a, 2a, 2b, 3a LO

Wiedza o społeczeństwie

Krystyna Kaszczyk

Kl. 3 a,b,c G

Anna Stachowiak

Kl. 1b,c, 2a LO

Piotr Malinowski

Kl. 2 a,b,c G

Wojciech Biernacik

Kl. 1a LO

Biologia/Przyroda

Maria Stawarz

Kl. 1 a,b, 2 a, 3 a,b G; 1 a,b,c, 3 c LO

Izabela Batura

Kl. 1 c,  2 b,c,  3 c G; 2 a,c, 3 a LO

Anita Popenda

Kl. 4 a,b, 5 a,b, 6 a,b SP

Chemia

Daniela Dulska

Kl. 1 a,b,c, 2 a,b,c, 3 a,b,c Gim

Kl. 1,a,b,c, 2 c, 3 c LO

Geografia

Marzanna Kortus

Kl. 1 a,b,c, 2 a,b,c, 3 a,b,c Gim

Anna Komar

Kl. 1,a,b,c, 2 c, 3 c LO

Fizyka

Agnieszka Eichner

Kl. 1 a,b,c, 2 a,b,c, 3 a,b,c Gim

Kl. 1 b, c, 2 b, 3 b LO

Izabela Starzec

Kl. 1 a LO

Matematyka

Małgorzata Markowska

Kl. 4 a,b, 5 a,b, 6 a,b SP

Marta Chowaniak

Kl. 1 b, 2 a,b,c G

Anna Wojciechowska Hoppel

Kl. 1 a,c G; 1 a LO

Monika Panowicz

Kl. 3 a,b,c G; 3 c LO

Iwona Przybył

Kl. 1 c, 2 a, 3 a LO

Edyta Sidor Banaszek

Kl. 1 b, 2 b,c 3 b LO

Informatyka

Izabela Starzec

Kl. 1 a,b, 2 a,b, 3 a,b, 4 a,b, 6 b SP; 3 a,b,c G

Iwona Przybył

Kl. 1 a.b, 2 a,b, 3 a,b 5 a,b SP

Jacek Łoszyk

Kl. 1 a,b,c, 2 a,b,c G; 1 b, 2 a,b, 3 a,b LO

Roman Ławniczak

Kl. 4 a,b, 5 a,b 6 a SP; 1 a,b,c G, 3 a,b,c G

Plastyka/Historia sztuki

Piotr Paraniak

Kl. 4 a,b, 5 a,b, 6 a,b SP;

Kl. 1 a,b,c G; Kl. 1 a,b,c LO, 2 a,b, 3 b LO

Technika

Katarzyna Lubelska

Kl. 5 a,b SP, 1 a,b,c Gim

Paulina Duszyńska

Kl. 4 a,b SP

Muzyka

Edyta Szymańska

Kl. 4 a,b, 5 a,b, 6 a,b SP

Wojciech Szymański

Kl. 0 a,b SP; kl. 1 a,b,c G

Edukacja dla bezpieczeństwa

Natalia Grzegorowska

Kl. 3 a,b,c G; 1 b,c LO

Wychowanie do życia w rodzinie

Edyta Zakrzewska

Kl. 4 a,b, 5 a,b, 6 a,b SP;

Kl. 1 a,b,c G, 2 a,b,c G, 3 a,b,c, G

Kl. 1 a,b,c LO, 2 a,bc LO, 3 a,b,c LO

Wychowanie fizyczne

Grażyna Gulczyńska

Kl. 1 b, 2 b, 3 a, 4 b, 5 a, 6 a,b SP

Urszula Bubolc

Kl. 1 a, 2 a, 3 b, 4 a, 5 b SP; 3 a,b,c G

Paulina Grolewska

Kl. 1 a,b,c G; 2 a,bc LO, 3 a,b,c LO

Marzena Łopatkiewicz

Kl. 2 a,b,c G, Kl. 1 a,b,c LO

Andrzej Erbert

Kl. 3 a,bc, G

Kl. 1 a,b,c LO, 2 a,bc LO, 3 a,b,c LO

Artur Witkowski

Kl. 1 a,b,c G, 2 a,b,c G, 3 a,b,c, G

Damian Naskręt

Kl. 4 a,b, 5 a,b, 6 a,b SP

 

Inni pracownicy pedagogiczni

Małgorzata Frydrychowicz Kowanek

Nauczyciel - bibliotekarz

Agnieszka Jastrzębska

Nauczyciel - bibliotekarz

Aleksandra Więcek

Logopeda

Aneta Janeczko

Pedagog

Ewa Neubauer

Pedagog

Katarzyna Mroczyk-Kozłowska

Psycholog

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Zespół Szkół Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu
    os. Jana III Sobieskiego 114
  • tel. 61 823 40 41
    fax. 61 823 40 41

Nasi Partnerzy