Podziękowania dla klasy 8b

Podziękowanie dla klasy 8b, za udział w "Szlachetnej Paczce"-
Jak co roku w okresie świątecznym odbyła się ogólnopolska akcja charytatywna „Szlachetna Paczka”- zainicjowanym przez ks. Jacka Stryczka i Stowarzyszenie Wiosna.  

Wojewódzki Konkursu Języka Polskiego

Chwalimy się sukcesem naszych uczennic.

Do stopnia rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

zakwalifikowały się:

Zofia Stachowiak (8b)

i Olga Nowik (8a).

Dziewczynkom gratulujemy sukcesu.

Mamy pólfinalistów w konkursie programowania.

Sukcesy naszych uczniów ze szkoły podstawowej w konkursie programowania:

Jacek Półrolniczak, Marta Radziejewska z klasy 4a,
Jakub Janny z klasy 5b,
Wojciech Machel z klasy 6b
Piotr Tabaczyński z klasy 8b


Sukces naszych dzieci


Z radością informujemy, że parce Zofii Skrypnik z kl. 0b i Aleksandra Skrypnika z kl. Ib zostały wyróżnione w konkursie patriotycznym organizowanym przez ODK Bajka. Poniżej link do konkursu:

KONKURSŚwięto Niepodległości w oddziałach przedszkolnych

W Polsce prawie wszyscy uczniowie uczą się zdalnie. Jednak u nas w szkole są takie klasy, które sprawiają, że budynek szkoły żyje głosami dzieci. To zerówki. Wczoraj każda na swój, wyjątkowy sposób uczciła Święto Niepodległości.

Piłkarskie powołanie

Miło nam poinformować, że zawodnik Akademii Piłkarskiej Champions Poznań i uczeń naszej szkoły- klasy V B Aleksander Michalak został po raz kolejny powołany na konsultację do kadry powiatu poznańskiego w piłce nożnej w kategorii ORLIK E1. Będzie miał możliwość sprawdzić swoje umiejętności na tle graczy Lecha, czy Warty Poznań. BRAWO OLEK!!! Za Ciebie i za Twój rozwój trzymamy kciuki !!!! 

Finalista Olimpiady Literatury i Języka Polskiego

Miło nam poinformować, iż Szymon Stanikowski (uczeń klasy 6B) został finalistą I Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych.

Koncert kolęd

Dnia 16 stycznia tradycyjnie odbyło się w naszej szkole spotkanie i koncert kolędowy dla Wspólnoty "Bure Misie" i seniorów. Wolontariusze z Klubu Calasanz przygotowali wystrój sali, podwieczorek, wspaniałe występy kolędowe i pyszne wypieki. 

Spotkanie z emocjami

W ramach Tygodnia Psychoprofilaktyki odbywającego się w listopadzie, uczniowie klas 0-3 SP uczestniczyli w zajęciach dotyczących emocji.

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Dnia 3 grudnia odbyło się w naszej szkole spotkanie dla wolontariuszy i klas 7-8 oraz 1-2 LO z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, które poprowadził o. Mariusz Bosek OMI misjonarz z Madagaskaru i Urugwaju.